3 Yaşındaki Oğlunu Şarj Kablosuyla Boğarak Öldürdü — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Gündem Kategorisi için tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

3 Yaşındaki Oğlunu Şarj Kablosuyla Boğarak Öldürdü

Olay, bugün sabah saatlerinde 26 yaşındaki servis şoförü babanın evinde yaşandı. Restoranda çalışan adamın eşi, kocasının ekmek almak için bakkala gitmesini bekleyerek, yatak odasında uyuyan oğlu Emir Can’ın odasına girerek kapıyı kilitledi. Çocuğun bağırma sesleriyle birlikte odaya doğru gelen kayınpeder, kapıyı açamayınca oğluna haber verdi. Eve gelen baba da kapıyı açamadı ve pencereden yatak odasına giren baba içeride çocuğunu hareketsiz bir şekilde, eşini de bilekleri kesik bir şekilde buldu. Hemen ambulans çağırıldı.

İnsanlık Dramı

oğlunu boğarak öldürdü

Eve gelen sağlık ekipleri, küçük Emir Can’ın hayatını kaybettiğini söyledi. Annenin çok fazla ilaç içtiği ve bileklerini kestiği anlaşıldı ve ambulansla Çaycuma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldığı, daha sonra da Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi’ne aktarıldığı öğrenildi. Annenin hayati tehlikesi devam ederken, Jandarma ekiplerinin yaptığı incelemeler doğrultusunda, annenin Emir Can’ı şarj kablosuyla boğarak öldürdüğü ortaya çıktı. Emir Can’ın ölüm nedeninin kesinleşmesi için, otopsi yapılacak.

Eşinden şikayetçiymiş

Annenin, 5 Temmuz günü Jandarma’ya giderek eşinden şikayetçi olduğu ortaya çıktı ve şikayetten sonra baba için uzaklaştırma kararı uygulandığı, ama çiftin barışmasıyla babanın eve döndüğü öğrenildi.