ABD'de Bir Genç Uçakta Acil Çıkış Kapısını Açıp Atladı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Yok Artık Kategorisi için tarafından 5 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı.

ABD’de Bir Genç Uçakta Acil Çıkış Kapısını Açıp Atladı

ABD’de Panama-San Francisco arası sefer düzenleyen Copa Airlines Hava Yolları’na ait olan yolcu uçağı, San Francisco Havaalanı’na iniş yaptığı sırada büyük bir gerilim ortamı oldu. Uçak seyahatini tek kişilik yapan 17 yaşındaki bir genç yolcu, uçağın piste inmesiyle birlikte acil çıkış kapısını açıp uçaktan atladı.

7 saat süren yolculuğu sırasında garip davranan genç, uçaktan atlamasıyla birlikte herkesi şoke etti. Acil çıkış kapısını tek başına açabilen genç, önce uçağın kanadına atladı ve sonra kendini yere atarak kaçmaya başladı. Saatler sonra havaalanı görevlilerince yakalanan genç, yakalanarak gözaltına alındı.

Uçak dar geldi galiba

uçak

ABD’de uçağın acil çıkış kapısını izinsiz açan biri, federal suç işlemiş oluyor. Yakalanıp gözaltına alınan gencin bu olayı neden yaptığı halâ belli değil. Gencin panik atak geçirmiş olabileceği veya psikolojik rahatsızlıkları olduğu sanılıyor.