• Ali Eyüboğlu’ndan Olay Yaratacak İddia: “Seren Serengil Evli Erkeklerle Beraber Oldu”

  Magazin Kategorisi için tarafından 3 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  Beyaz TV de yayınlanan ve son dönemlerin en çok konuşulan magazin programlarından biri olan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Ali Eyüboğlu; Seren Serengil ve Yeşim Salkım hakkında çok konuşulacak iddialardı bulundu. Milliyet Cadde yazarı olan Ali Eyüboğlu Seren Serengil’e yönelik sert eleştiriler yöneltirken, “Evli erkeklerle beraber oldu” ifadesi ise dikkatlerden kaçmadı.  Basın dünyasının usta kalemi Eyüboğlu, geçmiş yıla damgasını vuran konuları değerlendirirken basın dünyasında büyük yankı uyandıracak itiraflarda bulundu.

  2017 yılında en çok konuşulan konulardan biri Seren Serengil ve Yeşim Salkım’ın Gülben Ergene karşı oluşturdukları linç kampanyasıydı. İkili gerek sunuculuğunu üstlendiği veya konuk olarak katıldığı televizyon programlarında gerekse sosyal medya üzerinden #kocamadokunma hashtagi oluşturarak Gülben Ergeni defalarca eleştirmiş hatta linç etmişlerdi. Eyüboğlu ise yapılan bu linç girişimi ile ilgili şu sözleri söyledi:

  “Kocama dokunma hashtagini başlatan Seren Serengil veya Yeşim Salkım fark etmiyor. Dinime küfredenin Müslüman olması lazım. Eğer o hashtagleri başlatanlar hakikaten Gülben Ergen’den daha temiz olsalardı Gülben Ergen bugün sokağa çıkamayacak noktaya gelirdi. Ama kamuoyu şunu biliyor ki ‘Ha Ali Veli – Ha Veli Ali’… Seren Serengil evli insanlarla beraber oldu mu? Kendi itirafı var, oldu… O zaman demek ki sende birinin kocasına dokunuyorsun. Birini bıraktı sonra onsuz yapamadı geri döndü. Bu açıkladığı… Bir de açıklamadığı mesela Van desem Muş desem evli bir iş adamı var anlayan anlar… Bu ikisinden birinin adıyla ünlü bir iş adamıyla beraberdi. Yeşim Salkım – Hakan Uzan ilişkisi ciddi olarak sorunlu bir dönemdi. Yeşim Salkım o dönem Kral TV’nin kraliçesiydi. Hakan Uzan o dönemde iktidarı ona devrettiği zaman Yeşim Salkım bunu hoyratça kullandı. Şov dünyasında bir çok kişinin önü kesildi. Evet Gülben Ergen’in gıyabında tuzak kurularak çekilmiş bir kasedi var. 20 yıl önce bir tane ahlaksız iş adamı yazıhanesine kamera yerleştirmiş sevgilileriyle görüntülerini almış. Onun temin edilmesi bile ahlaksızca bir yöntemdi. Gülben Ergen’in tonlarca yanlışı olabilir ama çocuklarının bir okul, bir özel hayatı var. İnsanlar bunu biraz göz önüne alacaklar…”

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar