• Seçtiğin Anahtara Göre Kişilik Tahminleri

  Yaşam Kategorisi için tarafından 1 Şubat 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  Yukarıdaki anahtarlardan ilk olarak gözüne çarpan ve seni en çok cezbeden anahtarı seç ve sonra anlamını beraber inceleyelim…

  1-

  Sen her zaman sakinlikten ve duruluktan yanasın. Sakin, düzenli ve sorunsuz bir hayat seçmiş olman da bundan dolayı. Sonradan değişen planlar ve aniden gelişen olaylar seni asla memnun etmiyor hatta ve hatta sinir sistemini yıpratıyor.

  2-

  Gösterişli arabalar süslü şamdanlar evet evet tam olarak senin tarzın bu. Sen her zaman en ışıltılı ve en parlak olanı sevenlerdensin. Anahtar seçiminden de anladığımız kadarı ile bir şey parlak ve gösterişli ise o senin olmalı.

  3-

  Her insanın bir hassas noktası, bir en değerlisi vardır. Şüphesiz ki senin en ama en değerlin, en özelin ailen. Hatta ve hatta sen; aile en büyük servet değil aile tek servettir diyenlerdensin.

  4-

  Son derece akıllı ve yönetici bir insansınız. Her durumda öncü olmak ve olayları kontrol etmek sizin değiştirilemez bir özelliğiniz diyebiliriz. Eğer bir grubun içerisinde iseniz muhtemelen o grubun lideri sizsiniz.

  5-

  Olaylar, entrikalar tam anlamıyla sizin işiniz. İnişli çıkışlı bir yaşam ve sürekli hareketli bir gündem tercih edişinizin bu özelliğinize bağlı olduğunu söylemek mümkün. Hayal gücünüz ise oldukça yoğun ve başarılı.

  6-

  Siz tam anlamıyla bir kapalı kutusunuz. Her arkadaş ortamında bulunan az konuşan ama mükemmel bir dinleyici olan kişi sizin çevrenizde muhtemelen sizsiniz. Çevrenizdeki insanları cezbeden bir gizeminiz var.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar