Bolca Reklamı Yapıldı ve Konuşuldu: Tarkan'ın Yeni Albümü '10' Beğenildi mi? — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Eğlence Kategorisi için tarafından 5 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Bolca Reklamı Yapıldı ve Konuşuldu: Tarkan’ın Yeni Albümü ’10’ Beğenildi mi?

Türk popunun megastarı Tarkan, en son albümünü 28 Temmuz 2010’da Adını Kalbime Yaz adıyla çıkarmıştı. O albümdeki her şarkı beğenilmiş ve haftalarca hit olmuştu. Özellikle albümdeki şarkılardan Öp ve Adını Kalbime Yaz listelerde zirvedeydi. 2010’dan beri albüm çıkarmayan Tarkan, tam 7 yıl sonra 10. stüdyo albümü nediyle ’10’ adında bir albüm ile piyasaya geri döndü. Albüm için fizy ile sponsorluk anlaşmaları imzalandı ve ilk haftalarda sadece bu platformda yayınlandı.

Televizyon, radyo ve gazetelerde çokça gördüğümüz ’10’ albümünün reklamları yayınlandı. İyi bir pr çalışması gerçekleştirildi. Bu çalışmalar sonucunda da iyi satış ve dinlenme rakamlarına ulaşıldı.

Tarkan’ın albümü iTunes’da yayınlanır yayınlanmaz listede 1 numara oldu. Hatta yeni albüm Türkiye’nin yanı sıra 4 ülkede 1 numara. Tarkan’ın iTunes’un listesinde 1 numara olduğu ülkeler, Azerbaycan, Bahreyn, Suudi Arabistan, Türkiye ve Özbekistan.

Peki Tarkan’ın yeni albümü beklentileri karşıladı mı? İşte sosyal ağlardan albüm hakkında paylaşılan gönderiler.

 

“Herkes aacayipsin, ölürüm sana veya bir karma bekliyordu”

 

 

 

“Buram buram 90’lar kokuyor”

 

 

 

“Tarkan’nın kredisi sonsuzdur”

 

Analiz yapanlar dahi vardı

 

Biz de sevgili megastarımıza başarılar diliyoruz. 👊

İlginizi Çekebilir