"Buda mı Oldu?" Dedirtecek 8 Sıradışı Olay — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

İçerik, Yok Artık Kategorisi için tarafından 1 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

“Buda mı Oldu?” Dedirtecek 8 Sıradışı Olay

Yok Artık” dedirtecek 8 sıra dışı olayı derledik. Çoğuna yok artık diyeceğinize eminiz.

1- Teşhirci için kamera dağıtıldı

İngiltere’de parklarda dolaşarak insanlara cinsel organını gösteren bir teşhirciyi uzun süre yakalayamayan polis, sıra dışı bir yöntem buldu. Teşhircinin gittiği parklara sürekli giden vatandaşları bularak, onlara teşhirciyi gördükleri anda çekmeleri için tek çekimlik fotoğraf makinesi dağıttı.

2- Yatağından yuvarlanarak 11 kat aşağıya düştü!

Çin’de bir vatandaş, bir gece uyuduğu ranzadan aşağıya yuvarlandı ve açık camdan uçarak 11 kat aşağıya düştü. Cam kenarında uyuyan adam, dengesini kaybedince olaylar patladı. 11. kattan aşağıya yuvarlanan adam yan binadaki katlardan birindeki çadıra takılarak şans eseri hayatta kaldı.

3- E, yok artık…

Hollanda’da bir spor salonu yöneticisi, müşterilerine sıra dışı bir hizmet vermek amaçlı ‘çıplak Pazar Sporu’ günlerini takvime ekledi. Bir müşterinin tavsiyesi üzerine bu yola çıkan spor salonu yöneticisi, bu günü duyanların sordukları ilk sorunun hijyen olduğunu söylüyor. Soruya cevap olarak da: ‘Bisiklete binenlere kullanıp atılan seleler vereceğiz. Makineler de günün sonunda temizlenecek.’ cümlesini verdi.

4- Ördek buzdolabında canlandı!

Amerika’da bir kadın buz dolabını açtı ve unutamayacağı bir olay yaşadı. Kocasının iki gün önce avdan dönerken getirdiği ördek, buzdolabında karşısına canlı bir şekilde çıktı. Bir anda korkan kadının yardımına çocuğu yetişti ve ördeği en yakın veterinere götürdüler ve hayatını kurtardılar.

5- Bira içen inekler

İngiltere’de bir çiftçi, ineklerinin etinin daha iyi olması için onlara bira verdiğini söyledi. Çiftçi, aynı zamanda ineklerinin etlerinin daha yumuşak olması için onlara masaj yaptığını da itiraf etti.

6- Planı güme gitti

Florida’da bir kişi, birini öldürtmek için kiralık katil tuttu. Öyle bir şey oldu ki, planının başarısızlığı yetmedi, üstüne cezaevine girdi. Tuttuğu kiralık katil, öldürmek istediği adamın oğlu çıktı. Böylelikle planı boşa gitti.

7- Bu nasıl diş fırçalama ?

Sakarlığın da bu kadarı. Dişini fırçalayan Ekvatorlu, dişini fırçalarken diş fırçasını yuttu. Olayı anlatırken de, ‘Fırça elimden kaydı, boğazımdan aşağıya indi.’ diyen adamı muayene eden doktorlar da, fırçanın doğal yolla dışarı atılmasını beklemeleri gerektiğini söylediler.

8- Karısını yedi !

Tartıştığı karısını öldürüp etini yiyen adam, 15 yıl hapis cezası aldı. Günlük hayatta da kasap olan adam, öldürdüğü eşinin kalbini, karaciğerini ve böbreklerini çıkardığını ve üstelik bunları dükkanında sattığını itiraf etti. ‘Sadece satılabilecek parçalarını ayırdım’ diyen kasap, çocuklarının annesinin etini inek eti diye arkadaşlarına yedirdiğini itiraf etti.

İlginizi Çekebilir