• Bunları Yapmadan Blogger Oldum Demeyin

  Sosyal Medya Kategorisi için tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  Ülke olarak son dönemlerde artan bloggerlık sevdamız dur durak bilmeden devam ediyor. Gün geçmiyor ki yeni bir kızımız daha bu maceraya atılmasın. Ee etrafta bu kadar örnek olunca biz de ekibimiz ile birlikte blogger olmanın altın kurallarını sizler için listeledik…

  -Blogger dedik mi akla ilk olarak yere bakılarak poz verilmiş, grafitili duvar önünde çekilmiş Instagram fotoğrafı geliyor. Kısacası böyle bir fotoğrafınız yoksa blogger olmanız imkansız diyebiliriz.

  -Kesinlikle ama kesinlikle güzel masalarda bir şeyler yiyip içmeli ve nolursa olsun o masanın yukarıdan çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriniz ile paylaşmanız gerekmektedir.

  -Profilinizde mutlaka gün batımı fotoğrafı olması gerektiğini söylememize gerek yok sanırım.

  -Blogger diyince sizin aklınıza ne gelir bilemeyiz ama bizim aklımıza çiçek geliyor. Yani diyeceğimiz o ki haftanın en az bir günü size kova içerisinde birbirinden güzel güller gelmeli ve bunu takipçileriniz görmeli. Hele bir de yanında macoron var ise sizden iyi blogger yok demektir.

  -Güzel ve şık masalarda yemekler yedik, kova kova güller aldık. Peki soruyorum size mum ışığında kitap okumayan blogger olur mu?

  -Yoğun gibi görünen bir iş hayatınız ve kapakları çok süslü defterleriniz yok ise nasıl olacak bu iş?

  -Vintage bir aksesuarınız yok ise ne yaparsanız yapın ama sakın ben blogger oldum sanmayın. Gidin ve kendinize vintage bir çanta edinin.

  -Son olarak da yulaf tüketmeyi ve bunu paylaşmayı asla ama asla atlamayın. Bizden söylemesi…

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar