Canlı Yayında Az Kalsın Kendini Yakacaktı! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Değişik Kategorisi için tarafından 31 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Canlı Yayında Az Kalsın Kendini Yakacaktı!

İsteyen herkes Twitch‘te canlı yayın yapabilirken, yayıncı sayısı her geçen gün artıyor. Bir nevi de alternatif bir oyun platformu denilebilir. Her gün kullanıcı sayısı artarken, garip olayların gerçekleşmesi de artıyor ve Twitch, binlerce olaya ev sahipliği yaptı.

Canlı yayında yanacaktı!

Twitch, ev sahipliği yaptığı turnuva yayınları ve oyun yayınlarında olan garip olaylar ile alışılagelmiş bir platform. Bu seferki garip durumda AnaPlaying adında bir yayıncıdan geldi. League of Legends canlı yayını yaparken, dikkatsizliği büyük bir felakete sebep olacaktı.

Oyunun başlamasını beklerken çakmak ile oynayan yayıncı, farkında olmadan saçlarını tutuşturdu. Saçının yanmaya başladığının farkında olmayan Ana, durum çok sonradan fark etti.

Panik içinde saçını söndürdü. Bu olay Twitch’in en çok konuşulan olayları arasına girdi ve videosu kısa sürede 200 binden fazla kişi tarafından izlendi.