Cem Küçük: AK Parti İçinde Yolsuzluğa Karışmış Olanlar Var, Bunlar Amatör ve Salakça Tipler — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Gündem Kategorisi için tarafından 4 Aralık 2017 tarihinde yayınlandı.

Cem Küçük: AK Parti İçinde Yolsuzluğa Karışmış Olanlar Var, Bunlar Amatör ve Salakça Tipler

Türkiye yazarı Cem Küçük bugünkü yazısında tartışılacak ifadelerde bulundu. Küçük, “28 Şubatçı alçaklar namus dersi veremezler!” başlığıyla yayımlanan yazısında, ’28 Şubatçılar’ın ve ‘Erdoğan düşmanları’nın ABD’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yok etmesini istediklerini yazdı.

Amerika’da devam eden Hakan Atilla davası ile ilgili, “28 Şubatçı medya aktörlerinin istisnasız hepsi de bu kumpas davasından medet umuyor ve Erdoğan düşürülebilir diye göbek atıyor. Son 5 gündür tüm 28 Şubatçıların ve Erdoğan düşmanı pisliklerin yazılarını dikkatle inceleyin.” diyen Küçük, “Yolsuzluk ve hırsızlık konusunda, adam kayırma, haksız kazanç, kaçakçılık ve rüşvet konusunda 28 Şubat’ın gazetecileri hapisteki hırsızlara ders verir yahu. Nasıl vurgun yapılır? Nasıl soygun yapılır? Nasıl banka hortumlanır? Bu konuda en ileri yöntemleri Türkiye’ye siz öğrettiniz.AK Parti içinde yolsuzluklara karışmış olanlar vardır. Ama bunlar sizin yanınızda çırak olamazlar. Bunlar amatör ve salakça yolsuzluk yapan tipler olabilir ancak.” diye yazdı.