• Çıksa da Rahatlasak Dediğimiz 10 Yabancı Film

  Listeler, Sinema Kategorisi için tarafından 29 Haziran 2017 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  141

  Herkesin bir an önce gelmesini beklediği 10 yabancı film:

  1- Örümcek-Adam: Eve Dönüş

  Yenilmezler’le olan macerasının ardından büyük işlere heveslenerek kendini kanıtlama çabalarına girişmiştir. Fakat, daha genç olması ile birlikte yanında gelen farklı ve öncelikli sorumlulukları vardır. May halası ile hayatını geçiren Peter, aynı zamanda Demir Adam ile dostluğunu bir hayli de ilerletmiştir. Sıradan hayatına ve okula alışmaya çalışan Peter, gözünü yükseklere dikip suçla savaşma ve dünyayı daha güvenli bir yer haline getirmeye çabalamaktadır. Vulture yeni bir düşmanı şehre gönderdiği zaman Peter’ın kendini kanıtlama fırsatı ortaya çıkacaktır, ama bunun yanında sevdiği herkes tehlike altında olacaktır.

  2- Thor 3: Ragnarok

  Bu yıl Thor serisinin üçüncü filmi ile buluşmaya hazırlanan izleyiciler olarak, yaklaşan Norse kıyametine şahit olacağız. Evinden uzakta, evrenin bir ucunda olan Thor, kapana kısılmıştır. Bunun yanında  bir nevi yoldaşı olan çekici de yanında değildir ve Asgard mahvolmanın eşiğindedir. Baş düşmanı Hela, karşısına eski ekip arkadaşı olan Hulk’u koymuştur. Gezegenini kurtarabilmesi için ilk önce Hulk’la girdiği ölümcül mücadeleyi kazanmalıdır.

  3- Bıçak Sırtı 2049

  Başrollerinde Ryan Gosling ve Rick Deckard olarak Harisson Ford olarak görünen filmin kadrosunda önemli bir pozisyon için ödüllü oyuncu Jared Leto oynuyor. Büyük ses getiren 1982 yapımlı Bıçak Sırtı filminin yıllardır beklenen devam filmi olan Blade Runner 2 bir defa daha beyaz perdeye uyarlanacak.

  4- Yenilmezler: Sonsuzluk Savaşı

  Marvel evreninin kahramanları bir kötülük karşısında, bir kez daha birleşiyor. Kahramanlarımız bu kez daha kalabalık kadrosuyla, kötülerin en büyüğü, Thanos ile karşılaşıyorlar. Yenilmezler serisinin Sonsuzluk Savaşı hikayesi, iki bölüm olarak karşımıza çıkacak.

  5- Adalet Birliği

  DC öykü evreninin en önemli projelerinden olan Adalet Birliği, çizgi dünyasında ki önemli kahramanları buluşturuyor. Superman’in kendini feda etmesinden ilham alan Batman, bütün inancını toplamıştır. Müttefiki Wonder Woman ile dünyanın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Karşılarındaki tehditin büyük olduğunu bildikleri için, kısa sürede süper güçleri olan yeni ekip arkadaşları bulmak zorundalardır. Ekibi dünyayı kurtaracak güçte midir ?

  6- Maymunlar Cehennemi: Savaş

  Maymun Gezegeni Savaşta filminde Sezar ve onun ordusu insanlarla kötü bir savaşta karşı karşıya geldiler. İnancına ve hırsına rağmen Sezar’ın ordusu oldukça kayıp verir. Kendisini halkına ve ordusuna karşı yükümlü hisseden Sezar, Colonel ile yüzleşmek için yola çıkar. İki ırkında geleceği bu yüzleşmeye bağlıdır.

  7- Labirent 3: Son İsyan

  Labirent serisinin devamında, genç Thomas, öldürücü ‘Flare’ hastalığına bir çözüm bulmak için çetin şartları olan bir mücadeleye girer. Kendisini hangi şartların beklediğinden emin değildir.

  8- Kara Panter

  Wakanda prensesi T’Challa’nın, kralın öldürülmesiyle tahta çıkmak için Kara Panterin pelerinini alması gerekmektedir.

  9- Avatar 2

  Avatar’ın 2009 yılında dünya çapında fenomen haline gelen devam halkası; bu serisinde öykü evrenlerinin en derinine iniyor ve sınırlarını genişletmeyi amaçlıyor. Filmin başrollerinde ise, ilk seriden gördüğümüz Zoe Saldana, Sigorney Weaver ve Sam Worthington yer alıyor.

  10- Deadpool 2

  İlk serisi ile izleyicileri kendine hayran bırakan, Marvel çizgi romanından beyazperdeye uyarlanan Deadpool’un dört gözle beklenen, ikinci filminin de yönetmen koltuğunda Tim Miller oturuyor. Deadpool karakterini yeniden Ryan Reynolds canlandıracak.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  141

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar