CoD WW2 Nazi Zombi Modu Fragmanı Yayınlandı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Oyun Kategorisi için tarafından 22 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

CoD WW2 Nazi Zombi Modu Fragmanı Yayınlandı

Call of Duty World War 2 ile ilgili bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Call of Duty serilerinin bir parçası olmayı başaran Nazi Zombileriyle, yeni seride de karşılaşacağız.

CoD WW2 Nazi Zombi resmi fragmanı paylaşıldı

Ufak ufak sızıntılarla ortaya çıkan WW2’nin Nazi Zombileri ile ilgili kısa bir fragman yayınlayan Call of Duty yapımcıları, Nazi Zombileri ile ilgili resmi bir fragman yayınladı.

Oyuncular, yapımcıların Call of Duty’den soğutan serileriyle uğraşmak yerine, İkinci Dünya Savaşı konulu bir oyun serisi ile karşılaşacak.

call of duty world war 2

Özüne yeniden dönmeye karar veren Call of Duty, zirveye yeniden oturmak için hazırlık yapıyor. Koltuk için, gerek oyunun hikayesi, gerekse de grafiğiyle bir kaç adım birden atarak oyun severleri ekran başına kilitlemeyi hedefleyen yapımcılar, başarılı bir seri ile karşımıza çıkacak.

Comic Con’da resmi olarak tanıtılan World War 2 Nazi Zombi modu, oyuncuların gözlerini parlatmıştı. Mod ile ilgili resmi bir fragman yayınlayan Sledgehammer Games, hazırladıkları bu zombi modunu, önceki versiyonlardan daha çok önemsiyor.

Katheryn Winnick’te zombi modunda bulunacak!

Bu zombi modu, oyun içerisinde başka bir oyun varmışcasına bir his yaşatacak olan yapımcı şirket, zombi modunda David Tennant ve Elodie Yung’ın olacağını daha önce duyurmuştu.

cod ww2 nazi zombi

Şimdi yayınlanan fragmanda da, Vikings dizisiyle izleyicilerin gönlünde yeri olan Katheryn Winnick’in de yer alacağı görünüyor. Oyunun ana bölümünü bitirdikten sonra güzel anlar yaşatacak olan Sledgehammer Games, bu konuda bir hayli iddialı. CoD WW2 Nazi Zombi moduna ait resmi fragmanı, aşağıdan rahatlıkla izleyebilirsiniz.