Deadpool 2 Hakkındaki Son Gelişmeler! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Sinema Kategorisi için tarafından 13 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

Deadpool 2 Hakkındaki Son Gelişmeler!

20 th Century Fox tarafından beyaz perdeye uyarlanan Deadpool’un Marvel sevdalılarında büyük etki bırakmasıyla, en çok beklenen filmler arasına giren Deadpool’ un ikinci filminde ise yönetmen koltuğuna Tim Miller oturuyor. Bunun yanı sıra Deadpool karakterini ise ilk filmde olduğu gibi yine yakışıklı oyuncu Ryan Reynolds’ un canlandırması bekleniyor.

İlk film 58 milyon dolar gibi rakiplerine göre çok küçük bir bütçeyle, hayranlarını salona doldurarak 742 Milyon Dolar hasılat elde etti.

2. Filmde ise yine ilk film gibi mizahi yönüyle öne çıkıp tüm klişelerle dalga geçmesinin yanı sıra kendisiyle bile dalga geçen bir karakter bulundurması muhtemel. Hatta Fox artık Deadpool’ a o kadar güveniyor ki şimdiden 3. filmin geleceğini duyurdu.

Reklam kampanyası Ryan Reynolds tarafından yönetilen filmin afişleri ve teaser’ ları bizzat Ryan Reynolds’ un resmi twitter hesabından yayınlanıyor:

https://twitter.com/vancityreynolds

Filmin vizyona girme tarihi ise Haziran 2018.

Deadpool’ un getirdiği yeniliklere şöyle bir bakacak olursak; bütçesi az veya çok iyi işler yapmaya çalışan birçok yönetmene ve senariste öncülük eden Deadpool sayesinde riskli işler daha çok vizyona girmeye başladı. Bunlardan biride yine FOX’ un 2017 Martta vizyona giren filmi Logan, Logan’ da klasik süper kahraman filmlerinden farklı bir tonda ve sertlikte. Böyle filmlerin sayısının artmasını istiyor ve Deadpool’ un devam filmlerinde de aynı standardı korumasını istiyoruz.

Birde Logan namıdiğer Wolverine ile olan sert bir ilişkisi var bildiğiniz üzere iki isim 2009 yılındaki X-MEN ORIGINS filminde birbirine girmişti. Ama orada Deadpool’ un konuşamayan sığ bir kötüden öteye gidememişti. Halbuki Deadpool dediğin laf cambazlığı yapacak öyle değil mi ?

Son olarak Deadpool hakkında bilmedikleriniz veya bildiğiniz ama bir daha okumaktan keyif alacak bilgiler derledik:

1- Deadpool 2 setinde Vancouver’ da devam eden çekimlerde bir dublör hayatını kaybetti. Dublörün hayatına mal olan sahne çok kez denenmiş ancak neyin ters gittiği ve kazanın neden olduğu henüz belli değil. Hayatını kaybeden dublörün ilk filmiymiş.

2- Deadpool karakterini canlandıran Ryan Reynolds dışında filmde, T.J.Miller, Morena Baccarin, Josh Brolin, Jack Kesy, Karan Soni gibi isimler yer alıyor.

3- Deadpool 2 filminde Cable karakterine can veren Josh Brolin kas yapmaya odaklanmış durumda, kendisi büyük diyete girdi ve spora başladı.

4- Deadpool 2’nin ardından Zombieland 2 de geliyor.

5- Fox Deaadpool 3 için yönetmen arıyor.

6- Deadpool Kaptan Amerika ile iyi anlaşıyor.

7- Deadpool 1’de eski Wolverine kavgalarına bir gönderme olarak ,filmin bir sahnesinde küçük bir Wolverine oyuncağı görünüyor.

8- Deadpool’ da çok iyi aftercredits sahneleri var. Yani bitti diye hemen kalkmayın…