Dinozorlar Geri Dönüyor: Jurassic World 2'nin Çekimleri Tamamlandı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Sinema Kategorisi için tarafından 11 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Dinozorlar Geri Dönüyor: Jurassic World 2’nin Çekimleri Tamamlandı

1993’te Jurassic Park efsanesi ile başlayan dinozorlar çağı, serinin 5. devam halkası ile tekrar geri geliyor. İlk filmden 25 yıl sonra gelen Jurassic World: Fallen Kingdom‘un çekimleri tamamlandı.

Ünlü yönetmen J. A. Bayona‘nın yönetmen koltuğunu, serinin bir önceki devam filmi Jurassic World’ün yönetmenliğini üstlenen Colin Trevorrow’dan devraldığı yeni filmde, Chriss Pratt’ın canlandırdığı Owen Grady ve Bryce Dallas Howard’ın canlandırdığı Claire Dearing bir kez daha başrollerde olacak. Ayrıca filmin Türkçe ismi ve afişi de basına sunuldu.

Serinin ilk filmi Jurassic Park’ta da boy gösteren Jeff Goldblum, James Cromwell, B. D. Wong, Rafe Spall, Daniella Pineda, Justice Smith, Ted Levine ve Toby Jones de bu yeni filmde yer alıyor. Jurassic World 2’nin senaryosunu Colin Trevorrow, Derek Connolly ile birlikte kaleme aldı.

Hikayesinin gidişatı hakkında çok fazla bilgi bulunmayan filmin, San Diego Comic-Con’unda yayımlanacak bir fragman ile açığa çıkacağı söylentiler arasında.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık’ın 8 Haziran 2018’de ülkemizde vizyona girmesi bekleniyor.

 

İlginizi Çekebilir