• Fallout Serisini Tam 1.5 Saatte Bitirdi

  Oyun Kategorisi için tarafından 17 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  315

  Oyun dünyasında yepyeni bir rekora imza atıldı. Tomatoanus, bitirilmesi yaklaşık olarak 1000 saat sürecek olan Fallout serisini yalnızca 1.5 saatte bitirdi.

  Video oyunları alanının olmazsa olmazlarında biri de Speedrun etkinlikleridir. Oyunları en kısa sürede bitirme yarışı büyük bir gelenek haline gelmiş durumda. Bu kapsamda da inanılmaz bir rekora imza atan Tomatoanus, herkesin dikkatini üzerine toplamayı başardı.

  Fallout serisinin 5’ini de sadece 1.5 saatte bitirdi

  fallout

  Müthiş bir rol yapma oyunu olan Fallout, aslında bizlerden oyunu bitirmemiz için günler isteyen bir seri. Buna rağmen bazı kurallar çerçevesinde, oyunu kısa sürede bitirebilme imkanı var. İşte bu kuralları uygulayan Tomatoanus, sadece serinin ilk oyununu değil, bütün seriyi tam 1 saat 38 dakika gibi kısa bir sürede müthiş bir rekora imza attı.

  Speedrun resmi sitesinde Fallout Anthology alanında lider olan oyuncu, bunu başarabilen ilk oyuncu oldu. Oyundaki ek kısımlar hariç, tam olarak 1 saat 37 dakika 54 saniye süren seriyi bitiren Tomatoanus, bu rekoru gerçekleştirdikten sonra videosunu Youtube’a yükledi.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  315

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar