Fatih Terim Milli Takımı Bıraktı! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Spor Kategorisi için tarafından 26 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Fatih Terim Milli Takımı Bıraktı!

Çeşme’de damatlarıyla birlikte yaşadığı kavga olayı ve Galatasaray’ın başına tekrardan geçeceği varsayımlarıyla gündeme gelen Fatih Terim, Milli Takım’daki görevini bıraktı. İstifa kararını, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Yıldırım Demirören’le gerçekleştirdiği toplantıdan sonra aldığı öğrenildi.

Fatih Terim’siz bir takım

fatih terim

İstifa olayının medyaya duyurulmasının ardından TFF‘den açıklama yapıldı. Açıklamada: “Bir süredir kamuoyunda ve medyada gündem haline getirilmeye çalışılan birtakım futbol dışı konular, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim ile Türkiye Futbol Federasyonu yönetimini yıpratma amacı taşıyan bir hal almıştır.

Bir araya gelen taraflar, sürecin bundan sonraki kısmında yolları ayırmanın her iki taraf açısından daha sağlıklı olduğuna kanaat getirmiştir.

Gerek Türkiye’de gerek dünyada başarıları ile kendini kanıtlamış ve Türk futboluna büyük hizmetler vermiş olan değerli hocamıza teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarı ve mutluluk dileriz.”

 

‘TFF’den Şenol Güneş’e teklif gitti’ iddiası

Fanatik, TFF yönetiminin, Milli Takım’ın çıkacağı üç maç için Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş’e teklif götürdüğü iddiasını ortaya attı.