• Fi Dizisi Sevenlerine Veda Ediyor

  Dizi Kategorisi için tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  221

  Fi Çi Pi üçlemesinden uyarlanan dijital platform dizisi Fi 2.sezon Çi dizisi olarak devam ederken final yapma kararı aldı.

  Psikolog ve yazar olan Azra Kohen, Radyo Trafik Marmara’da ‘Yazarın Dilinden’ isimli programa katılarak 4 sezon yayınlanması beklenen dizinin 2. sezonda bitecek olması kararını canlı yayında duyurdu ve dizi sevenlerine üzücü haberi verdi.

  Kohen açıklamasında ‘Doğru olanı yapmak lazım, şu an kendi merkezinden çıktığı için amacına hizmet etmediği için devam etmesinin bir anlamı yok. Oturduğum yerden para kazandığımı düşünebilir insanlar ama beni gerçekten yakından tanıyanlar ve anlayanlar bilirler ki, benim amacım hiçbir zaman bir şey kazanmak olmadı.

  Bir şey yanlış gittiği zaman durdurmak için elimden geleni yapıyorum. Normalde 4 sezon sürmesi gereken bir şeyi  2. sezonda bitirmek büyük hesaplaşmalara yol açıyor. Düşman edinmeden bunu becerebileceğime inanmıyorum. Düşman edineceksem bile yavrularımı korumak için ederim. Dizinin muazzam bir ekibi var. Asla haksızlık etmiyorum. Sorun bu kitapların senaryosunun çok önceden hazır olup sete gidilmesi gerekiyordu. Bu proje Ay Yapım’ ın en gözde projesi ekip olarak ellerinden geleni yaptılar. Bu topraklarda bu işi yapabilecek en iyi ekiple çalıştığıma eminim.’ diyerek sözlerini tamamladı.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  221

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar