Fi Rüzgarı Başlıyor... #FiYeniSezonÇi — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Dizi Kategorisi için tarafından 29 Ekim 2017 tarihinde yayınlandı.

Fi Rüzgarı Başlıyor… #FiYeniSezonÇi

Geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlayan ve alışılagelmiş dizi yapısının oldukça dışında olmasıyla dikkatleri üzerine çeken Fi dizisi ikinci sezonu ile izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz günlerde 2. Sezon fragmanı  yayınlanan dizi bir internet dizisi olmasının yanı sıra 1 saatlik bölümlerden oluşmasıyla da izleyicilerden büyük beğeni topluyor.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın, yönetmenliğini Mert Baykal’ın üstlendiği, Azra Kohen’in çok satan “Fi-Çi-Pi” üçlemesinden Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan, başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı Fi dizisinin 2. Sezonu  hayranları tarafından büyük bir merak ile bekleniyor.

9 milyon kişinin puhu TV üzerinden izlediği ve geçen yılın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Fi Dizisi yeni sezonu 9 Kasım’da izleyicisiyle buluşacak. İşte Fi yeni sezonu yani 2. sezonu olan Çi tanıtımı…

 

İlginizi Çekebilir