Galaksinin Koruyucuları 3 Serinin Sonu Olacak — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Sinema Kategorisi için tarafından 8 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı.

Galaksinin Koruyucuları 3 Serinin Sonu Olacak

Galaksinin Koruyucuları yönetmeni James Gunn, Galaksinin Koruyucuları 3 filminin, serinin son üyesi olacağını söyledi. James Gunn, Galaksinin Koruyucuları 2‘de görülen Ravagers ile ilgili de konuştu.

Ravagers, Sylvester Stallone (Stakar Ogord), Micheal Rosenbaum (Martinex), Ving Rhames (Charlie-27), Miley Cyrus (Mainframe)’dan oluşmakta. James Gunn, “Bu karakterlerin ve rollerin Marvel Evreni’ndeki rotaları nasıl ilerleyecek merakla bekliyorum.” ifadelerini kullandı.

Galaksinin Koruyucuları 3 seriyi kapatacak

galaksinin koruyucuları 3

MCU, Ravagers’ın zaman yolculuğu gibi yeteneklerini ortaya çıkartma konusunda pek niyetli değil. Gunn konuyla ilgili, “Üstünde çalıştığımız şey bu değil, bunlar daha eski karakterler ve Guardians’dan daha sabıkalılar.” cümlesini kurdu.

Film için elinden geleni ardına koymadığını söyleyen Gunn, “En iyisini yapmaya çalışmak çoğu zaman orjinal parçadan bir şeyleri kesp çıkarmak oluyor, çizgi romana göre filmde pek çok şeyi değiştirdim. Groot’un filmdeki karakteri ile çizgi romandaki karakterinin alakası yok, izleyenlerin sevdiği şirinliğe sahip değildi. Konu çizgi romandan bir şeyler kullanma veya kullanmama olduğunda kendimi kısıtlamıyorum.” cümlelerini kurdu.

İlginizi Çekebilir