Game of Thrones Tanıtımı Yayınlandı ve 7. Sezon Tarihi Belli Oldu! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Game of Thrones Kategorisi için tarafından 29 Haziran 2017 tarihinde yayınlandı.

Game of Thrones Tanıtımı Yayınlandı ve 7. Sezon Tarihi Belli Oldu!

Game of Thrones 7. sezonunun yayınlanma tarihini 16 Temmuz 2017 olarak duyurdu.  Resmi Facebook sayfası üzerinden canlı yayın yapan HBO, Game of Thrones 7. sezonunun yayınlanma tarihini 16 Temmuz 2017 olarak duyurdu.

Oldukça orjinal düşünülmüş canlı yayında, içerisinde ne saklı olduğu bilinmeyen bir buz kütlesi görülüyor. Canlı yayın süresince beğeni ve “Fire” şeklinde yorumlar geldikçe buz kütlesi üzerine alevler püskürtülüyor. Buz eridikçe içerisindeki saklı şey ortaya çıkmaya başlıyor ve en sonunda dizinin prömiyer tarihi açıklanıyor.


Normalde dizinin sezonları onar bölümden oluşmakta, ancak beklenilen sezonun ilk yarısı sadece yedi bölümden oluşacak. David Benioff geçen sezonun son bölümüyle birlikte yaptığı açıklamada, serinin bitimine on beş bölüm kaldığını bildirmişti. Yani yedinci sezonun ikinci yarısında sekiz bölümlük kan ve kargaşaya daha şahit olacağız.