"Gece Saat 3'te Arıyorlardı. Annem Beni Kaldırarak Makyaj Yapıyordu" — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Gündem Kategorisi için tarafından 18 Temmuz 2018 tarihinde yayınlandı.

“Gece Saat 3’te Arıyorlardı. Annem Beni Kaldırarak Makyaj Yapıyordu”

Adnan Oktar ve grubuna yönelik düzenlenen operasyon devam ediyor. Operasyon sürecinde birçok detay ve ifade de gün yüzüne çıkıyor. Tanık olarak ifade verenler arasında 15 yaşındaki Serra M. de bulunuyor.

Akşam’dan Hilal Yıldırım’ın habere göre, ifade için İsviçre’den gelen Serra M., kendisini Adnan Oktar’a götüren annesinin şunları söylediğini ifade etti:

“Adnan Oktar ne isterse onu yapacaksın, erkek arkadaşının olmadığını, babanla görüşmediğini anlatacaksın, bacak bacak üstüne atacaksın, dik oturacaksın, dudaklarını birleştirerek konuşacaksın.”

İfadede rahatsız edici birçok hadise yer alıyor.

“Çengelköy’deki havuzlu evde bana hediye aldığı tavşan, ceylan, kuş, gibi hayvanlar vardı. Bu evde Coşkun Pamir, Damla Pamir, Bülent Sezgin, Erdem Ertüzün, Uğur Şahin, Sibel Yılmaztürk, Gülşah Güçyetmez, Akın Gözükan, Gökalp Barla, Kartal Göktan ve Levent Denizcioğlu ve birçok kişi vardı. En küçük bendim. Diğer erkeklerin bana dokunması yasaktı. Ben hayvanlarla oynuyordum. Samimiyet kurmaya çalışıyordu. ‘Kulağıma ne istiyorsan söyle, fısılda, seni istiyorum de’ gibi kelimeler kullanıyordu. Mehdi olup olmadığımı, onu isteyip istemediğimi söylememi istiyordu.”

Adnan Oktar’ın dekolteli kıyafetler giymesini istediğini belirten Serra M., “Küçük olduğum için göğüslerim yoktu. Oktar dekolteli kıyafetler giymemi istedi yanında. Anneme ‘Artık Serra’yı bana verdin mi?’ diye sordu. Annem de verdiğini söyledi. Annem İsviçre’ye döndüğünde ‘Kızım mehdi Adnan Oktar ile evlenecek diyordu’. Kanala benim fotoğraflarımı koyarak ‘Serra 6 dil biliyor Adnan Oktar hayranı’ şeklinde reklam geçiliyordu” dedi.

İlginizi Çekebilir