GTA Online'da Yeni Bir Gizli Görev Bulundu: Görevimiz Uzaylı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Oyun Kategorisi için tarafından 4 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

GTA Online’da Yeni Bir Gizli Görev Bulundu: Görevimiz Uzaylı

GTA Online‘a yeni gelen güncellemelerden biri olan Gunrunning güncellemesi, beraberinde oyunda gizli bir uzaylı görevi getirdiğini ortaya çıkarttılar.

Yinemi uzaylı?

Team Guru isimli bir ekibin ortaya çıkardığı görevde, bataklıkta bulunan çok büyük bir uzay gemisi ve içinde bazı bilim adamlarının bulunduğu geminin, hemen yanında bir uzaylı yumurtası bulunuyor. Yumurta alındığı andan itibaren karşımıza uzaylılar çıkıyor. Yumurtayı zararsız şekilde üsse götürdüğümüz zaman görevi tamamlamış oluyoruz. Görev, oyuncuları uğraştıracak derecede değil. Basit bir görev, ama yine de keşfedilip yapılması gereken bir görev.

Yaklaşık olarak 12 dk olan videoda, her ayrıntı kaydedilmiş durumda. GTA 5‘te belki daha fazla keşfedilmeyi bekleyen görev vardır. Bahsettiğimiz UFO, Zancudo Askeri Üssü yakınlarına düşmüş bir şekilde bulundu. Bu ilk uzaylı görevi olmamasıyla birlikte, son da olmasını beklemediğimiz bir görev.