Hakkımızda — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Hakkımızda

NelerOlduNeler.com, gündemdeki konuları ve kendi özel içeriklerini okuyuculara sunan bir içerik sitesidir. NelerOlduNeler.com ilk olarak Nisan 2016’da yayın hayatına başlamıştır. Fakat o zamanki koşullar nedeniyle, ileri bir tarihte yeni ve daha iyi bir şekilde yayın yapmak üzere kapatılmıştır. Bu süreçte site kapalı olmasına rağmen yeni yayın dönemine hazırlık başlamış ve aktiflik devam etmiştir.

NelerOlduNeler.com tekrardan Mirket Medya çatısı altında -çokça vurguladığımız ve sayıların diziliş bakımından hoşumuza giden- 1 Temmuz 2017 (1.7.17)’de yayın hayatına başlamıştır. Yeni medya düzenine göre düzenlenen NON; gündemin popüler konularını ve eğlenceli içerikleri okuyucularına sunmaktadır.

NON tarafsız ve ilkeli bir interaktif medya sitesi olarak yayın hayatına devam etmektir. Temel ilkelerimizden birisi, okuyucularımızdan hiçbir kesimin rahatsız olmayacağı içerikler üretmektir.