Hindistan'da Sekiz Aylık Bebek Tecavüze Uğradı! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Dünya Kategorisi için tarafından 30 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

Hindistan’da Sekiz Aylık Bebek Tecavüze Uğradı!

Hindistan’ın başkenti Delhi’de 8 aylık bir bebek kuzeni tarafından tecavüze uğradı. Polis tecavüzle suçlanan 28 yaşındaki kuzenin tutuklandığını açıkladı.

Bebeği hastanede ziyaret eden Delhi Kadınlar Komisyonu Başkanı Swati Maliwal bebeğin yaralarının “korkunç” olduğunu söyledi.

“Başkentte 8 aylık bir bebek vahşice tevacüze uğramışken Delhi nasıl uyuyabiliyor? “

Maliwal, Twitter hesabından paylaştığı mesajında kız bebeğin üç saat süren bir ameliyattan çıktığını aktardı ve “Hastanenin yoğun bakım ünitesinde bebeğin yürekler acısı çığlıklarını duyabilirsiniz. İç organları korkunç yaralar almış. Ne yapmalı? Başkentte 8 aylık bir bebek vahşice tevacüze uğramışken Delhi nasıl uyuyabiliyor? Bu kadar duyarsız mı olduk,yoksa bunu kaderimiz olarak kabul mu ediyoruz?” dedi.

Bu korkunçluğu protesto eden binlerce Hindistanlı sokağa dökülerek hükümetin tecavüzlere karşı daha sert önlemler almasını istedi.