İnsan Doğayla Oynarsa, Dünyanın Sonu Gelir! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Çevre Kategorisi için tarafından 31 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

İnsan Doğayla Oynarsa, Dünyanın Sonu Gelir!

NASA, uydulardan çekilen fotoğrafları geçen günlerde paylaştı ve görüntülere göre durum gerçekten kötü. Paylaşılan bu görüntülerde, dünya üzerinde insan eliyle iklim değişikliği yapıldığını gözler önüne seriyor. Görüntülerde dünyada bir çok ülkenin durumu gözler önünde.

Yüksek seviyede toksik açıdan ağır metal ve kimyasallar, yeterince güçlü seviyede radyo sinyalleri ile yanıltılabilir. Sinyaller, farklı araçlar (HAARP, SBX Radar, NEXRAD, vb) sayesinde dünyadaki her hangi bir bölgeye gönderilir. Ek olarak da, sinyallerin bulut yönetimi etkisi bilinmekte.

NASA’nın kaydettiği görüntülerde radyo frekans bulutunda birden fazla değişiklik gözükmekte. Bu olaylar, dünyanın kaderini olumsuz yönde etkilemekte.

Avustralya doğu kıyıları

iklim

Afrika batı sahili

iklim

Kaliforniya kıyıları

iklim

Afrika batı sahili

iklim

İspanya güney tarafı

iklim

Avustralya kuzeybatı tarafı

iklim

Afrika batı sahili

iklim

ABD’yi vuran kasırgaların %85’i Afrika sahili batısından, ABD’ye geldiği öğrenildi. Fotoğraflarda çok güçlü radyo sinyallerini ve atmosferik manipülasyon göz önünde duruyor.

İlginizi Çekebilir