Yılbaşı Gecesinde Kıyasıya Reyting Yarışının Galibi Belli Oldu — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Eğlence Kategorisi için tarafından 1 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

Yılbaşı Gecesinde Kıyasıya Reyting Yarışının Galibi Belli Oldu

Birçok ünlü isimin katıldığı yılbaşı programları çeşitli kanallardı yayınlandı. O Ses Türkiye ise reytingleri ile rakiplerini ikiye katladı. TV8 ekranlarında yayınlanan, Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği program birbirinden ünlü isimlerin de katılımı ile olduğundan daha keyifli bir hal aldı ve yılbaşı akşamı reytinglerinde zirveyi kimselere bırakmadı.

Acun Ilıcalı’nın sunuculuğunu üstlendiği, uzun yıllardır TV8 ekranlarında yayınlanan programın zaten çok güçlü olan jüri kadrosuna ‘O Ses Türkiye Yılbaşı Özel’ programı kapsamında Cem Yılmaz ve Ozan Güven gibi birbirinden ünlü iki isim de eklenince ekranları başındaki izleyiciler kahkahalarla dolu bir gece geçirdi. Sürprizler bununla da sınırlı kalmadı ve geceye spor, sanat dünyasından ünlü isimlerin söylediği şarkılar eşlik etti.

Pınar Deniz’in ‘Sevmek Zamanı’ şarkısı ile başlayan program; Halil Ergün, Cenk Tosun, Gizem Karaca, Kerem Tunçeri, Yılmaz Vural, Tolga Sarıtaş, Erkan Petekkaya, Defne Samyeli’nin söylediği şarkılar ile devam ederken Bülent Şakrak ile Ceyda Düvenci düeti ile son buldu. Hal böyle olunca Acun Ilıcalı, retingte birinci olmasının yanı sıra share oranı olarak da oldukça büyük bir başarı yakaladı ve 2017 yılını zirvede kapattı.

Reytinglerde 2. Sırayı Star TV ekranlarında yayınlanan ‘Sen Sağ Ben Selamet 2’ adlı sinema filmi alırken 3. Sırada Kanal D ekranlarının sevilen dizisi ‘Çocuklar Duymasın Yılbaşı Özel’ vardı.

 

İlginizi Çekebilir