Lionel Messi, Çocukluk Aşkı ile Dünya Evine Girdi — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Yaşam Kategorisi için tarafından 1 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Lionel Messi, Çocukluk Aşkı ile Dünya Evine Girdi

Yıldız futboldu Lionel Messi, bir süredir birlikte olduğu çocukuluk aşkı Antonella Roccuzzo ile Rosario kentinde dünya evine girdi.

Çiftin doğum yerleri olan Buenos Aires civarındaki bir otelde yapılan düğünde, imzaları attılar. Messi’nin ve Antonella’nın kardeşleri de bu nikahta şahitlik ettiler.

Nikahtan hemen sonra da evlilik cüzdanlarını ellerine alan çift, otel girişinde bekleyen basın mensuplarına poz verdiler. Düğün için yetkili olan 150 basın mensubunun, nikah ve düğün esnasında görüntü almalarına izin verilmedi.

250 civarında davetlinin bulunduğu düğünde, Neymar, Samuel Eto, Carles Puyol, Dani Alves, Angel Di Maria ve futbol camiasının ünlü isimleri de Lionel Messi’yi bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Diğer yandan Messi ve Antonella, davetlilerden düğün hediyesi olarak evsizlere yönelik çalışma yapan bir sosyal yardım derneğine yardım etmeleri ricasında bulundular.