• Mesleği İle Dalga Geçen Sevgilisini Öldürdü

  Dünya Kategorisi için tarafından 7 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  Irina Kozlova isimli Rus kayakçı yakın zamanda boşanmış, boşanmasının ardından ise aslında oto yıkamacıda çalışan ancak kendisini iş adamı olarak tanıtan Evgeny Markov ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Sevgilisinin gerçek mesleğini öğrenen Rus sporcu, sevgilisi ile dalga geçince Evgeny Markov bunu unutmadı ve kan donduran bir cinayet planı hazırladı.

  Markov, sevgilisini arayıp ona romantik bir sürpriz hazırladığını bu sürpriz için en sevdikleri yere gidip onu beklemesini istedi.  Sibirya’daki Ust-Mana köyüne giden Rus sporcu sevgilisini beklemeye başladı. Irina Kozlova’nın yanına gelen cani sevgili, sevgilisine hazırladığı romantik sürpriz için gözlerini kapatmasını söyledi. Bir yandan gözlerini kapatan diğer yandan heyecan ile bekleyen Rus sporcu, Evgeny Markov’un bıçak darbeleri ile sarsıldı.

  Sevgilisini 88 yerinden bıçaklayarak ölümüne sebep olan katil koca olayın ardından bir restoranda yemek yerken göz altına alındı. Cinayetin sebebi olarak ise kadının kendisiyle dalga geçmesini gösterdi.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar