Mesleği İle Dalga Geçen Sevgilisini Öldürdü — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Dünya Kategorisi için tarafından 7 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.

Mesleği İle Dalga Geçen Sevgilisini Öldürdü

Irina Kozlova isimli Rus kayakçı yakın zamanda boşanmış, boşanmasının ardından ise aslında oto yıkamacıda çalışan ancak kendisini iş adamı olarak tanıtan Evgeny Markov ile yeni bir ilişkiye başlamıştı. Sevgilisinin gerçek mesleğini öğrenen Rus sporcu, sevgilisi ile dalga geçince Evgeny Markov bunu unutmadı ve kan donduran bir cinayet planı hazırladı.

Markov, sevgilisini arayıp ona romantik bir sürpriz hazırladığını bu sürpriz için en sevdikleri yere gidip onu beklemesini istedi.  Sibirya’daki Ust-Mana köyüne giden Rus sporcu sevgilisini beklemeye başladı. Irina Kozlova’nın yanına gelen cani sevgili, sevgilisine hazırladığı romantik sürpriz için gözlerini kapatmasını söyledi. Bir yandan gözlerini kapatan diğer yandan heyecan ile bekleyen Rus sporcu, Evgeny Markov’un bıçak darbeleri ile sarsıldı.

Sevgilisini 88 yerinden bıçaklayarak ölümüne sebep olan katil koca olayın ardından bir restoranda yemek yerken göz altına alındı. Cinayetin sebebi olarak ise kadının kendisiyle dalga geçmesini gösterdi.

İlginizi Çekebilir