• Murat Başoğlu Konuştu: “O Teknedeki Asla Burcu Değil. Burada Planlı Bir Saldırı Var.”

  Magazin Kategorisi için tarafından 2 Kasım 2017 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  11

  Yaz sezonunun neredeyse en çok konuşulan ismi oldu, yaşadığı olaylar yüzünden ailesini ve tüm mal varlığını kısa sürede kaybeden oyuncu Murat Başoğlu skandal ihanetin ardından suskunluğunu bozdu.

  Geçtiğimiz günlerde Uçankuş TV Anılcan Tanrıyar’a konuşan Başoğlu o gün o teknede yaşananlar, sonrasında başına gelenler, kabus gibi geçen günlerini ve daha fazlasını anlattı. Röportajında: “Evet, eşimi aldattım ve çok pişmanım. Fakat teknede birliktelik yaşadığım kişi yeğenim Burcu değil. O gün o da teknedeydi, fakat fotoğrafların çekildiği koya gitmeden önce Burcu’yu bıraktık. Ve o koyda çekilen fotoğraflarda Burcu yok, bunu yargı kanıtlayacak. O teknedeki asla Burcu değil. Burada planlı bir saldırı var. O kişinin Burcu olduğuna inandırmaya çalışıyorlar insanları. Bunun arkasındaki kişiler ne olur ortaya çıksın. Ama maalesef bir başkası var, karımı aldattım ve bundan çok pişmanım.” sözlerine yer veren Başoğlu röportaj sırasında göz yaşlarına hakim olamadı ve sık sık pişmanlığını dile getirdi.

  Konuşmasına “Şoktayım, arkamdan bıçaklandım. Buna kumpas değil de ne denir? Spor salonunun yüzde 60’ı benim ve Burcu’nundu. Fakat çıkan haberlerin ardından ortağım bana durmadan mesaj attı ‘Hisselerini devret, çok tepki var’ diye. Ben de hiç para almadan hisselerimi devrettim. Şu anda hiçbir şeyim kalmadı. Bu çıkan belgeler, kumpası gösteriyor.” sözleri ile devam eden ünlü oyuncu büyük bir haksızlığa uğradığını ve çok büyük bedeller ödediğini ifade etti.

   

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  11

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar