Nadir Görüntü: AKP, CHP, MHP ve İYİ Parti Bir Arada — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

İş Dünyası, Siyaset Kategorisi için tarafından 6 Aralık 2017 tarihinde yayınlandı.

Nadir Görüntü: AKP, CHP, MHP ve İYİ Parti Bir Arada

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile işadamı Murat Özvardar, Sheraton Otel’de yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi.

15 Temmuz gecesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile CNN Türk canlı yayınında FaceTime görüşmesi yapan Fırat, o kötü geceyi tersine çeviren önemli isimlerden biri olmuştu.

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini ise AB Bakanı Ömer Çelik, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Murat Ezberci ve Recep Ercan Keskin yaptı.

Bakan Çelik törende, “Sayın Cumhurbaşkanımız adına burada bulunuyorum. Kudüs’le ilgili toplantısı, telefon trafiği var. Kendisi benim gelmemi istediler. Sayın Cumhurbaşkanının evli çiftlere tavsiyesini herkes biliyor” diyerek evlilik cüzdanını geline takdim etti.

Düğüne; Başbakan Yardımcıları Recep Akdağ, Mehmet Şimşek ve eşi Esra Şimşek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, AKP Genel Başkan Yardımcıları Hayati Yazıcı ve Mahir Ünal, MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, eski Meclis Başkanı Cemil Çiçek, eski İçişleri Bakanı Mehmet Ağar, Kamu Denetçiliği Kurumu Başkanı Şeref Malkoç, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici ile AKP, CHP, MHP ve İYİ Parti milletvekilleri katıldı.

 

İlginizi Çekebilir