Özel KFC Tasarımlı Akıllı Telefon Satışa Çıktı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Teknoloji Kategorisi için tarafından 12 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Özel KFC Tasarımlı Akıllı Telefon Satışa Çıktı

Dünya çapında ünlü olan Kentucky Friend Chicken (KFC) ve teknoloji devlerinden olan Huawei, KFC’nin 30. yılına özel olarak, özel tasarımlı sınırlı sayıda olan akıllı telefonu tanıttı. Nisan ayında tanıtmış olan Huawei 7 Plus’ın kırmızı ve KFC logosu olan yeni model, Çin’de satışa çıkarıldı.

Amazon’un Çin’deki seviyesinde olan Tmall’da 161 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkan özel tasarım, KFC’nin Çin’deki 4 bin restoranında hoparlörden dinlemek istenen şarkıları seçebilmeyi sağlayan uygulama, K-Müzik ile birlikte geliyor.

Teknolojiyle ilgili olan KFC, uzaya hamburger göndermeden tutun, tamamen robotların çalıştığı bir restoran açmıştı. KFC’nin bu ilginç hizmet anlayışı, teknolojiyi ne kadar sevdiğini de ortaya komuş oluyor. Üstelik, akıllı telefona özel olarak da adrese teslim duble çiğ köfte servisi uygulaması bulunuyor.

Huawei’in KFC özel tasarımlı akıllı telefonuyla ilgili bir de reklam videosu yapılmış