• Seren Serengil’e Zorlama Hapis Şoku

  Magazin Kategorisi için tarafından 29 Ocak 2018 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  Yaklaşık 3 ay önce Gülben Ergen, Star TV de yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ adlı programın sunuculuğunu üstlenen Seren Serengil’e programda yaptığı yorumlar nedeni ile tedbir kararı aldırmıştı.

  Mahkemenin kararına göre Seren Serengil kendi programında veya başka bir platformda Gülben Ergen hakkında konuşamayacak ve yorum yapamayacaktı. Aradan geçen 3 ayda Serengil cephesi bu karara uymayıp konuşmalarına devam edince korkulan oldu. Mahkeme Gülben Ergen’in talebi üzerine bu karara tepki gösteren ve konuşmalarına devam eden Serengil hakkında 3 gün zorlama hapis cezasına karar verdi.

  Bugün yayınlanan ‘Duymayan Kalmasın’ programına çıkan Serengil ise program çıkışı gidip teslim olacağını belirterek verilen bu kararın son derece haksız bir karar olduğu düşüncesini “ben kimseye iftira atmadım, zaten olan ve gazetelerin yazdığı bir meseleyi konuştum” sözleri ile dile getirdi.

  Seren Serengil’in yokluğunda ise Duymayan Kalmasın programının sunuculuğunu yakın arkadaşı Demet Akalın’ın yapacağı edinilen bilgiler arasında.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar