Sertab Erener Müjdeyi Verdi, Türkiye Eurovision'a Katılacak — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Eğlence Kategorisi için tarafından 13 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Sertab Erener Müjdeyi Verdi, Türkiye Eurovision’a Katılacak

Haksız bir oylama yapılarak komşu ülkelerin siyasi çıkarları göz önünde bulundurularak, oyları şarkılara göre değil de, ülkelere göre verdiği düşüncesiyle yıllardır Eurovision’a katılmayan Türkiye, gelecek sene Portekiz‘de düzenlenecek olan Eurovision Şarkı Yarışması‘na katılabilir.

2003 yılınla Letonya‘nın başkenti Riga‘da, “Everyway That I Can” şarkısıyla Türkiye’yi temsil eden Sertab Erener, canlı yayında ülkemizin gelecek sene Portekiz’de düzenlenecek olan Eurovision 2018‘e katılacağı haberini verdi.

Türkiye’deki insanları heyecanlandıran Sertab Erener, canlı yayında komiklikleriyle şu sözleri söyledi: “İnşallah birileri birinci olur ama bir tarafımdan da inşallah olmaz diye düşünüyorum ki tek birinci ben olayım. Dürüst olmak lazım ama Türkiye’nin katılacak olması çok güzel bir şey.” cümlelerini kurarak, katılacak olanlara başarılar diledi ve sürecin sıkıntılı olduğunu söyledi.