Testere Jigsaw'dan İlk Fragman Geldi — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Sinema Kategorisi için tarafından 21 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Testere Jigsaw’dan İlk Fragman Geldi

Tobin Bell, Testere serisinin 8. serisi olan Jigsaw filminde de, Jigsaw karakterini devam ettireceği filmde, Bell’e Mandela Van Peebles, Laura Vandervoort, Brittany Allen ve Callum Keith gibi oyuncular, Bell’e eşlik edecek. Senaryo, Josh Stolberg ve Pete Goldfinger’e emanet edilirken, yönetmen koltuğunda Kader filminin de sorumluluğunu üstlenen Micheal Peter Spierig kardeşler bulunuyor.

jigsaw

Jigsaw, serinin 3. filminde ölmüştü. Sonraki serilerde John Kramer’ın Jigsaw’a dönüşünü ve işleri sonradan kimin devraldığı yönünde yoğunlaşılmıştı. Son filmde Dr. Gordon, Jigsaw’ın koltuğuna sahip çıktı ve Dedektif Hoffman’ı ölümle baş başa bırakmıştı. 8. seride koltukta kimin olacağı belli değil. Film, tüm soruların cevabını 27 Ekim’de verecek. Güzel bir seriyle geri dönen filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.