Testere Serisinin Sekizinci Filmi Jigsaw'dan İlk Poster Geldi — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Sinema Kategorisi için tarafından 9 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Testere Serisinin Sekizinci Filmi Jigsaw’dan İlk Poster Geldi

James Wan ve Leigh Wahnnell’ın beraber yaşam verdikleri ve 7 filmlik uzun bir seriye dönüşen Testere, sekizinci serisi Jigsaw ile ekranlara dönecek. Cadılar Bayramı, yani 31 Ekim’den önce vizyona girmesi planlanan filmin göz bebeği Tobin Bell, San Diego Comic-Con’dayken önemli gelişmelerin gelmesi dört gözle bekleniyor. Serilerin zeki kötü adamı John Kramer 3. filmin ölmüş fakat, geri dönüşlerle diğer serilerde de yer almıştı. Yönetmen koltuğunda Peter ve Michael Spierig’in oturduğu sekizinci serinin çekimleri geçtiğimiz Ekim ayında başlamıştı. Filmin senaryosunda da Piranha 3D ile vahşete alışık olan senaristler Josh Stolberg ve Pete Goldfinger’ın imzasını taşıyor.

7. seri 20 milyon dolara mâl olmuştu

Filmin kadrosunda ise, Mandela Van Peebles, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis ve Michael Boisvert yer alıyor.

Filmin 27 Ekim‘de Amerika’da vizyona girmiş olması bekleniyor. Filmin Türkiye için vizyon tarihi henüz bilinmiyor.

jigsaw