The Walking Dead 8. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Dizi Kategorisi için tarafından 22 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

The Walking Dead 8. Sezon İlk Fragmanı Yayınlandı

The Walking Dead 8. sezon bol aksiyonlu fragmanı, düzenlenen Comic Con etkinliğinde dizi hayranları için yayınlandı.

The Walking Dead 8. sezonu ekranlara kilitleyecek!

Yoğun geçen 7. sezondan sonra yeni sezonda izleyicileriyle buluşacak olan Walking Dead‘in yeni sezon çekimlerine, bir sahnede dublörün 6 metreden direk düşerek ölmesiyle ara verilmişti. Yaşanan bu kötü olayda, dizinin çekimlerine yeniden başlayan ekip, çok güzel bir sezonla daha karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

the walking dead

Efsane dizi, 22 Ekim 2017‘de seyircileri ekranlara kilitlemeyi başaracak gibi duruyor. Fragmanda, 7. sezonun ardından gelen olayları ve bol aksiyonlu sahneleri bize gösteriyorlar. Uzun lafın kısası, beklenilen Walking Dead sahnelerini yine göreceğiz.

Yeni sezon boş geçmeyecek

Negan‘a karşı birleşen Rick ve Kingdom‘ın aralıksız mücadelelerine 8. sezonda tüm dengeler alt üst olacak gibi duruyor. Ek olarak da fragmanda Rick’in bir hastanede yatması ve temiz görünmesi de çok konuşulacak. Comic Con etkinliğinde yayınlanan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.