Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz Öldürüldü! Cinayetin Perde Arkası — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Gündem Kategorisi için tarafından 28 Ağustos 2017 tarihinde yayınlandı.

Ünlü Sunucu Vatan Şaşmaz Öldürüldü! Cinayetin Perde Arkası

Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz, eski manken Filiz Aker tarafından Beşiktaş’taki bir otelde vurularak öldürüldü. Odayı gören kayıtlarda Filiz Aker ve Vatan Şaşmaz dışında odaya üçüncü bir kişinin girmediği anlaşıldı.

Habertürk’ten Müslüm Sarıyar’ın haberine göre, günü birlikte geçiren Vatan Şaşmaz ve Filiz Aker arasında akşam saatlerinde kaldıkları odada henüz bilinmeyen nedenle tartışma yaşandı. Tartışma sırasında Vatan Şaşmaz odadan çıkmak istedi. Bu sırada Filiz Aker ruhsatlı tabancasıyla Vatan Şaşmaz’a arkasından ateş etti. Şaşmaz olay yerinde hayatını kaybederken, Filiz Aker de aynı tabancayı başına ateşleyip intihar etti.

Ünlü sunucunun 2 yıl önce evlendiği, eşi Yasemin Adalı’nın 4 aylık hamile olduğu öğrenildi.

1963 doğumlu eski manken Filiz Aker’in Amerika’da yaşadığı, yaklaşık 1 aydır Türkiye’de bulunduğu öğrenildi.

Filiz Aker’in kız arkadaşının iddiasına göre, ikilinin Vatan Şaşmaz evlenmeden önce de ilişkisi vardı. Vatan Şaşmaz evlendikten sonra Filiz Aker bunalıma girmiş, fakat ikili görüşmeye devam etmiş.

Vatan Şaşmaz yakın arkadaşlarına Filiz Aker hakkında; “Bu kadın benim başımı belaya sokacak” demiş.

CNN Türkk canlı yayınına bağlanan ve Vatan Şaşmaz ile çeşitli organizasyonlarda birlikte çalışan Organizatör Nedim Delibaş ise “Vatan Şaşmaz’ın sanıyorum 2015’ten önce bununla bir gönül birlikteliği vardı. Evlendikten sonra Vatan’ı sürekli rahatsız ediyordu. Bir gün sert bir telefon görüşmesi yaptı. Vatan nedir dedim, ‘Ağabey sorma bu kadın benim başımı belaya sokacak’ dedi. Bu kadın Vatan’ı rahatsız ediyordu” açıklamasında bulundu.

İlginizi Çekebilir