Vahşi Kadın Bebeklerini Öldürüp Donduruyormuş! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Dünya Kategorisi için tarafından 13 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Vahşi Kadın Bebeklerini Öldürüp Donduruyormuş!

Atlantik Okyanusu sahilinde balıkçı teknesinin dondurucusunda bulunan bir bebek cesediyle ortalık karıştı. Bebeğin bulunduğu balıkçı teknesinde çalışan kadının evinde arama yapan polis, evde iki tane daha dondurulmuş bebek cesedi buldu. Lorient Cumhuriyet Savcısı, üç bebeğin de annesi olan 50 yaşındaki kadın, her doğumdan sonra bebeğini yastıkla boğup dondurucuya koyduğu tespit edildi. Kesin bir sonuç için otopsi yapılacak ama, şimdilik sadece bebeklerin doğum sırasında ölmedikleri biliniyor.

Bir çocuğu daha varmış

bebek

Cani anne, 1998,1999 ve 2003 yıllarında Larmor-Plage kentinde yalnız doğurduğunu, ardından çöp poşetine koyarak dondurucuda dondurduğunu anlattı. Kadının bir bebeği de teknenin dondurucusunda sakladığı, başka birinin bunu farketmesiyle ortaya çıktığı söylendi. Cani annenin, aynı zamanda 25 yaşında bir de oğlu olduğu öğrenildi.