Yüzyılın Olayı: ABD'de Bir Adam ATM'ye Sıkıştı — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Değişik Kategorisi için tarafından 14 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Yüzyılın Olayı: ABD’de Bir Adam ATM’ye Sıkıştı

Geçtiğimiz Çarşamba, bir gece yarısında bankamatiğe para çekmek için gelen vatandaş, makbuz bölümünden gelen notu görünce şaşırdı. Makbuz bölümünden çıkan kağıtta yapılan işlem yazması gerekirken: “Lütfen yardım edin. Buraya sıkıştım ve telefonum yanımda değil. Lütfen Patronuma şu numaradan ulaşın: 210 *** *** ****” notu vardı.

atm ye sıkışan adam

ATM’ye sıkışan adam iki saatte çıkarıldı

Bankamatiğin bakımını yapan adam, telefonu arabada kaldığı için saatlerce bankamatiğin içinden dışarıdaki insanlara bağırdı. Makbuz yerinden çıkan notu gören vatandaş, hemen polislere haber verdi ve banka işçisi bankamatiğin içinden tam olarak 2 saatte çıkarıldı.

atm ye sıkışan adam

Görenleri hayretler içerisinde bırakan olayı polis, yüzyılın olayı olarak değerlendirdi. Bankamatiğin yanına gelen polis memuru: “Makineden gelen boğuk sesleri çok zor duyuyorduk, başta kötü bir şaka olduğunu sandık. Zarar gören kimse olmadı ama, bu zamanda ATM’ye sıkışan birini görmek tam bir delilik.” cümlelerini kurdu. Bankamatiğe sıkışan adam, kısa bir soruşturmadan sonra serbest kaldı.