• Zula 10 Bin TL Ödüllü Yarışma Düzenliyor!

  Oyun Kategorisi için tarafından 6 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.
  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  71

  Zula oynayan Youtuberlar, 10 bin TL ödüllü yarışma için, InGame ile bir araya geliyor. Lokum Games‘in hazırladığı ve tüm Youtuberların katılabileceği yarışma takipçi sınırlandırması olmadan, herkes katılabilecek.

  “Youtuberler Yarışıyor” un ilki çok ses getirmişti. İkinci yarışmada ise, 17 Haziran – 15 Temmuz tarihi aralığında Youtuberların çekip yüklediği Zula videoları yarışmaya dahil edilecek. Birincinin 5 bin TL kazanacağı yarışta, dereceye girmiş olanlar 20 Temmuz’da Zula’nın resmi sitesinde açıklanacak.

  Büyük ödül 10 bin TL!

  Safranbolu

  Yarışmaya katılmak isteyen kişiler, 3 ile 10 dakika arasında video çekmek zorundalar. Katılımcılar kendi içeriğini belirleyecek. Videolarda ses zorunluluğu bulunuyor. Argo, hakaret ve küçük düşürücü cümle kullananlar otomatik olarak diskalifiye oluyor. Eğer ki var ise, sesinizi sansürleyebilirsiniz. Videolar HD kalitede olmak zorunda. Her kanal için en fazla 1 video sınırı bulunuyor. Facecam zorunluluğu bulunmuyor.

  Bizden Değerler

  Kazanacak olanlar, %50 izlenme, beğeni ve yorumlardan, %50 ise de Zula Özel Jürisi tarafından belirlenecek. Birinciye 5000, ikinciye 2500, üçüncüye 1000, dördüncü, beşinci ve altıncıya 500’er TL para ödülü verilecek. Lokum Games, kurallara uygun olarak katılan her Youtubera oyun içi hediye dağıtacak.

  Yarışmaya katılmak isteyenler, buradaki adresten 15 Temmuz’a kadar başvuru yapabilirler.

  Hisle
  Helal Aşk Haha Şaşkın Üzgün Kızgın
  71

  İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER

  Facebook Yorumları

  Site İçi Yorumlar