Zula 10 Bin TL Ödüllü Yarışma Düzenliyor! — NelerOlduNeler

NelerOlduNeler.com Daha İyi Habercilik Adına Tasarımını ve Yayıncılık Politikasını Değiştiriyor. Türkiye'de Daha Önce Denenmemiş Şeyleri Denemek İstiyoruz. Yakında Tekrar Görüşmek Ümidiyle.

Oyun Kategorisi için tarafından 6 Temmuz 2017 tarihinde yayınlandı.

Zula 10 Bin TL Ödüllü Yarışma Düzenliyor!

Zula oynayan Youtuberlar, 10 bin TL ödüllü yarışma için, InGame ile bir araya geliyor. Lokum Games‘in hazırladığı ve tüm Youtuberların katılabileceği yarışma takipçi sınırlandırması olmadan, herkes katılabilecek.

“Youtuberler Yarışıyor” un ilki çok ses getirmişti. İkinci yarışmada ise, 17 Haziran – 15 Temmuz tarihi aralığında Youtuberların çekip yüklediği Zula videoları yarışmaya dahil edilecek. Birincinin 5 bin TL kazanacağı yarışta, dereceye girmiş olanlar 20 Temmuz’da Zula’nın resmi sitesinde açıklanacak.

Büyük ödül 10 bin TL!

Safranbolu

Yarışmaya katılmak isteyen kişiler, 3 ile 10 dakika arasında video çekmek zorundalar. Katılımcılar kendi içeriğini belirleyecek. Videolarda ses zorunluluğu bulunuyor. Argo, hakaret ve küçük düşürücü cümle kullananlar otomatik olarak diskalifiye oluyor. Eğer ki var ise, sesinizi sansürleyebilirsiniz. Videolar HD kalitede olmak zorunda. Her kanal için en fazla 1 video sınırı bulunuyor. Facecam zorunluluğu bulunmuyor.

Bizden Değerler

Kazanacak olanlar, %50 izlenme, beğeni ve yorumlardan, %50 ise de Zula Özel Jürisi tarafından belirlenecek. Birinciye 5000, ikinciye 2500, üçüncüye 1000, dördüncü, beşinci ve altıncıya 500’er TL para ödülü verilecek. Lokum Games, kurallara uygun olarak katılan her Youtubera oyun içi hediye dağıtacak.

Yarışmaya katılmak isteyenler, buradaki adresten 15 Temmuz’a kadar başvuru yapabilirler.